Litujme Skandinávce

21. září 2016 v 19:16 | Věra K. |  Fejetony desáté ženy
Dcera se stěhuje do nováho bytu. Je úplně prázdný. Každé správné vybavení začíná postelí. To jsme si myslely obě. Nesmysl. Začít se musí u psychiatra. Seznámit se s ním a předplatit si první pomoc v depresi. Lože zakoupené v IKEA mělo být dodáno dnes, v časovém rozmezí od 17 do 21 hodin. Už to je obdivuhodný logistický výkon. Laik by se domníval, že tolerance jedné až dvou hodin by byla také reálná.
Podle plánu měl naše batole hlídat jeho tatínek a Maruška by čekala v novém bytě na zboží.
Moc se na čekání v pustině netěšila- ale ta radost! Telefon od chlapců z přepravy. Prý, jestli by to bylo možné, přijedou už ve čtyři.
Holky byly zrovna u nás na návštěvě a tak jsme se rozhodly jet rovnou i s mládětem, protože to akorát tak stihneme a všechno bude zalité sluncem. Smrákat se nám nálada začala kolem páté odpoledne. Přepravní hoši nikde, telefon, no to neberou, dispečink tvrdí, že už jsou na cestě (na které?) a po hodině neurčitě slibuje, že dneska postel bude. Čekat s Emmičkou v nezařízeném bytě několik hodin je opravdu selanka. Není tu ani světlo, pouze toaletní papír.
Kolem šesté hodiny náš asertivní dopravce vzal telefon. Bylo to jen proto, aby nám řekl, že osobní shledání bude kolem osmé. A proč původně říkali ve čtyři, tak to bychom prý nepochopily. Je vidět, že ten kontakt na psychiatra podle nich potřebujeme i z jiných důvodů, než je deprese.
Nevím, jak dopadne dnešek, ale už se těším na zítřek. To maji v časovém rozpětí x-y přijet z IKEA lože smontovat. Není možné sloučit za ty tučné platby dovoz i sestavení? Asi ne. Asi by to neodpovídalo proklamovanému životnímu stylu IKEA.

Lituji všechny Skandinávce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama